Na wypasie czyli: BYK W GALOPIE
  • indeks
  • Strona Główna
  • Menu
  • NEWS
  • Kontakt
  • WYPASY
  • Statystyki
  • Byczy Ekwipunek
  • O BYKU
  • BYCZE ZDOBYCZE
  • BLOG
  • Karkonosze i Kaczawskie

 Beskid Żywiecki - Praszywka, Bendoszka - styczeń 2013

Statystyki
Max wyskość
Przewyższenia
Ilość km
Bendoszka Wielka 1144m
+/- 695m
15,3km
Relacja
Drugi raz z rzędu, rozpoczęcie sezonu miało miejsce w Beskidzie Żywieckim - na rakietach z Michałem.
Tym razem za cel obraliśmy rejon Worka Raczańskiego a dokładnie trasę znakowaną na czarno z Rycerki do Przegibka.
Szlak ten być może dobrze jest oznakowany latem. My mieliśmy sporo zabawy ze znalezieniem go po jego opuszczeniu ale cały czas byliśmy w pobliżu.
Widoki zaczęły się po kilku godzinach marszu . Warunki rakietowe średnie. Oczywiście bez rakiet byłoby tragicznie ale momentami i tak zapadaliśmy się bardzo głęboko w świeżo napadany, niezbity jeszcze śnieg.
Niby trasa nie była długa ale dała nam mocno w kość.
Zwieńczeniem naszego wypadu był odpoczynek i posiłek w schronisku na Przegibku.
Tam grochówa, kawa i zejście zielonym szlakiem do Rycerki.
Pogoda do samego końca - idealna.
Reasumując.
Świetny wypad (krótki ale bardzo męczący).
Doborowe towarzystwo.
Pozytywne rozpoczęcie sezonu.

Obraz


bendoszka.gpx
File Size: 52 kb
File Type: gpx
Pobierz plik


Wspierane przez Stwórz własną unikalną stronę internetową przy użyciu konfigurowalnych szablonów.
  • indeks
  • Strona Główna
  • Menu
  • NEWS
  • Kontakt
  • WYPASY
  • Statystyki
  • Byczy Ekwipunek
  • O BYKU
  • BYCZE ZDOBYCZE
  • BLOG
  • Karkonosze i Kaczawskie