Beskid Żywiecki - Romanka - styczeń 2012
|
Statystyki
Relacja
Przyszedł czas na rozpoczęcie sezonu górskiego 2012.
Inauguracja jak najbardziej udana. Razem z Michałem uderzyliśmy w Beskid Żywiecki na rakiety. Trasa: Sopotnia Wielka – wodospad. Kotarnica – 1156 Romanka – 1366 Martoszka – 1188 Schroniko Na Hali Rysianka Powrót do Sopotniej. Warunki – pogoda wspaniała – podłoże idealne na rakiety. Bezwietrznie, słonecznie z niezłą widocznością. Temperatura (na dole kilkanaście na minusie, na górze kilka). Od Sopotniej po Halę Rysiankę rakiety niezbędne. W schronisku pyszne placki ziemniaczane z gulaszem, smaczny żur, oraz miła pani i przyjemna atmosfera. Wyjazd inaugurujący sezon bardzo udany. Dzięki Michał za towarzystwo. Było super !
|
Garść fotek Michała,
| ||||||||


















































